Home » Aktuality » AZHG – změna zápočtového termínu, informace ke zkoušce

AZHG – změna zápočtového termínu, informace ke zkoušce

Vážené studentky a studenti,

z důvodu konání státních závěrečných zkoušek na Katedře biologie dne 15.5. 2017 nevypisuji na tento den domluvený zápočtový termín. Materiály k zápočtu (ppt prezentace) mi prosím zašlete e-mailem ve formátu ppt či pdf na adresu jitka.kopecka@upol.cz. nejpozději do 19.5. 2017, 12:00 hod. Do předmětu zprávy uveďte  “AZHG – zápočet”.

O udělení/neudělení zápočtu rozhodnu na základě kvality zpracovaného materiálu do středy 24.5.2017, kdy budou výsledky zápočtu zadány do STAGu.

Ke zkoušce  z předmětu AZHG je možné se přihlásit až po udělení zápočtu. Termíny budou vypsány na konec května a v průběhu června. Sledujte prosím STAG. Veškeré informace a požadavky ke zkoušce nalezenete v Courseware pod zkratkou předmětu.

Jitka Kopecká