Home » Aktuality » KPŘ/MKŘEQ

KPŘ/MKŘEQ

Vážení,

výuka předmětu KPŘ/MKŘEQ Řez ovocných dřevin v kombinované formě magisterského studijního programu dne 12. 4. 2019 v době 15:00 – 16:30hod. bude realizována na školním výukovém pozemku Pedagogické fakulty (Dlouhá 15, Olomouc – Lazce). Pro výuku na školním pozemku je třeba počítat s pracovním oděvem a pevnou pracovní obuví. Nezbytným vybavením jsou také tenké rukavice, pro ochranu rukou při práci s kovovými nůžkami za nízkých teplot vzduchu. Zázemí zahrady je vybaveno nejen nezbytným nářadím, ale i šatnou a sociálním zařízením. Pokud někdo již řez dřevin na vlastním pozemku aplikujete a máte své osvědčené zahradnické nůžky, můžete je samozřejmě použít ve výuce.

Předmět bude zakončen zápočtem, pro jehož udělení je nutná 100% účast a kvalitně odvedená práce během praktické výuky.