Home » Aktuality » Změna harmonogramu výuky předmětu Didaktika geologie: KPŘ/MDGQ

Změna harmonogramu výuky předmětu Didaktika geologie: KPŘ/MDGQ

Vážené studentky a vážení studenti,

na základě dohody ze cvičení dne 20.2. 2018 si Vás dovoluji upozornit na změnu průběhu cvičení z důvodu probíhajících praxí Souvislá odborná praxe 1 a praxe studentek speciální pedagogiky. Cvičení budou nově probíhat dle následujícího harmonogramu (výuka probíhá vždy v době 9:45 – 11: 15 v učebně PU 3.03.):

27. 2. (náhrada za 20.2., kdy proběhla instruktáž k Souvislé odborné praxi 1)

6. 3 . (standardní výuka dle rozvrhu)

3. 4. (standardní výuka dle rozvrhu)

10.4. (náhrada za výuku 20.3. – Souvislé odborné praxe)

17.4. (standardní výuka dle rozvrhu) – nezúčastní se  studentky SPP (praxe)

24.4. (náhrada za výuku 1.5. – Státní svátek)- nezúčastní se studentky SPP (praxe)

15.5. Řádný termín kolokvia (rozprava nad semestrálním „portfoliem“ z didaktiky geologie studenta (zpracované úkoly z jednotlivých cvičení)

Studenti, kteří se nemohou zúčastnit náhradních termínů cvičení, vypracují úkoly za daná cvičení samostatně dle pokynů vyučující a poskytnutých studijních materiálů

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Jitka Kopecká